...Kuigi väike nõid oskab tuult teha, müristada lasta, punast kivi nõmmelt minema nõiduda, vihma ja rahet välja kutsuda, mis ühele õigele nõiale sugugi raske töö pole, ei meeldi vanadele nõiamooridele, et ta inimestele lausa head tegema on hakanud. Ja mis kõige hullem, ta nõiub ka reedel. Walpurgi ööl Blocksbergi mäel saab selgust, kelle poole vaekauss kaldub....  
 

"Kodu, kodu uuesti
Mulle meeldib siin olla, kui ma saan
kui ma tulen koju külmununa, väsinuna
siis on hea, et soojendada konte tuleaseme kõrval
aga kaugel üle põllu
teekäija rauast kelluke
nõuab truult, põlvili
kuulda vaikselt räägitud maagilisi loitse"

Tumeda kuu maagia


Kümne ja-poole kuni neljateist päeva pärast täiskuud reisib must kuu üksi oma halbade harjumustega. Siduvad loitsud, avaldamaks me tumedaimaid soove ja ihasid ning mõistmaks me viha ja kirge . Samuti õigluse jaluleseadmiseks.
"Maa hakkas röökima, puud tantsima
Ja ulguvate koerte kume valgus kiikus
Ere Hekate tuli."
Tumeda Jumalanna Hecate pidupäev on 16. november
Jumalanna Hecate oli ööjumalanna elu ja surma ristteel. Teda kutsuti kõige kaunimaks ja kõige kaugemaks. Vaimude maailma kuninganna, nõiakunsti jumalanna.Traaklastest - Hecate oli kuu, tumeda tunni ja allilma jumalanna. Ämmaemandad olid temaga kontaktis. Mõned müüdid ütlevad, et Hecate oli öö ja hiiglane Tartarose tütar, teised versioonid ütlevad Perseuse ja Asteria või Zeusi ja Hera, kuid on teada, et tema tegevustel ei ole Kreeka tausta. Üks tema pühadest loomadest oli kärnkonn - tärganud mõtete sümbol. Ta kutsuti ka ümberkujundamise jumalanna kuna ta valitses erinevaid elu lõike ja võib muuta kuju või vanust. Hecate arvati olevat kuu kolmas aspekt.

Musta küünla maagia


Must küünal on väga võimas. See on üks kõige enam kaitset pakkuvamaid värve. Seda saab kasutada et tuua isik tagasi maapeale. Seda saab kasutada ka erinevail viisil, kuidas paljastada saladusi. Seda saab kasutada meditatsioonis, mis aitab meil leida valgust pimedas. See stabiliseerib äratab suuremat vastutust. See on kõige tõhusam siis, kui põleb koos valge küünlaga. Liiga palju musta võib avalduda depressioonina.

Kasutada musta küünla maagiat ...


Jumal ja Uue kuu maagia, meesenergia, maagia taotluse, toitumine, kaitse, tõrjuv negatiivsus, köitmine, libahunt. Kasutage musta küünlat peeglisse vaadates.

Must sool


Musta soola kasutatakse taotlusel siduvates rituaalides või tüütute naabrite vaigistamiseks. Maagiliselt kasutatakse negatiivsete energiate eemaldamiseks esemetelt või kohtadelt. Sageli on kasutatud ka nõidade või teiste negatiivsete energiate eemaldamiseks. Puhastage oma maagilisi riistu vannis musta soola ja veega. Seejärel aga pesta meresoolaga.
Ideaalne! Siduvad loitsud saavad võimsa tulemuse: aseta must küünal musta soola kogumile - see võib olla kasvõi väikeses kausis.

Musta peegli valmistamine


Osta pildiraam, koos klaasiga loomulikult. Samas ka musta värvi, jah, ehituspoest, ära pintslit unusta. Eemalda kodus klaas, puhasta see ning aseta ajalehele. Värvi klaasi ülemine pool mustaks. Et saada head tulemust, tuleks sirka 3x värvida. Kui värvikihid on kenasti kuivanud, puhasta värvimata pool uuesi klaasipuhastusvahendiga, kinnita see taas raami, must peegel on valmis. Raamile võib kinnitada erinevaid taimi, märke...Kasuta musta küünlaga, eriti efektiivne kui päike on oktoobris skorpionis.


Esbat


Kui sabatid on päikese festivalid et austada Päikest ja meesenergiat, siis vastupidiselt Esbat on rituaalide tähistamine nõidade poolt, austatakse kuud ja naisenergiat esindamas oma lunar tsüklit. Esbats - tuletatud prantsuse esbattrest, mis tähendab "hullama", kogunemised või üksildased rituaalid toimuvad iga kuu kuu täiskuuöödel, kummardatakse jumalannat keda esindab Kuu. Mõned rühmad üksikuina võivad oma esbati pidada ka noorkuu ajal. Esbat on kuu rituaal.

Näpunäited loitsumiseks


*Rahakujuline küpsetis nõidumisaltaril kui loitsud on seotud rahaga, tuleb suuresti kasuks.
*Et lõpetada perekonnaseisu vaen, lõigata ja küpsetada kapsas kahaneva Kuu ajal.
*Et hoiduda kurja silma eest, kanna kaasas väikest nööriga suletavat kotikest, milles on salvei.*Loitsmise ajal ärgu olgu su juuksed mitte kuidagiviisi kinnitatud.
*Kutsu vana jumalanna Bellonat kui üritad suhelda surnute vaimudega, andamid sinu altaril peaks sisaldama õunu ja kivikesi.
*Rõhuta armuloitsu, lisades altarile ka Pomander (lõhnapallike) mis sisaldab võhumõõga juure pulbrit.
*Kui kasutad musta küünalt negatiivsuse kaotamiseks, lisa altarile ka must lagrits.
*Maja puhastamise juures on hea nurkadesse heita ja haldjaküünla (Cimicifuga racemosa) lehti.

Kinnisiduv loits


Käesolev loits on lahti murdmaks negatiivseid energiaid kelleltki, kes vaimselt või emotsionaalselt kuritarvitab sind. Kui seda korralikult, siis see ei kahjusta objekti ega mõjuta see tema igapäevaelu kuidagi. See lihtsalt teeb isik võimetuks olla vaimselt või emotsionaalselt kahjulik. teha siis kui kuu on tume.
Materjalid: Väike kaltsunukk (poppet) jätta pea ühendamata kuniks olete valmis alustama rituaali, varuge niit ja nõel
Mõned isiklikud elemendi isikult soovite siduda (sõrmeküüs , juuksed, käekirja proov)
Must lint
Must küünal
Kopsik või muu tulekindel anum
Steriliseeritud nõel
Tükk pärgament paberit ja pliiats või okas
Üks küünal igasse nurka (vabatahtlik)
Rituaal:Kutsu nurki - Mulle meeldib kasutada küünlaid igas nurgas, moodustada ring tule lisakaitse.
Süüta must küünal.
Keskendudes sügavalt inimesele, kes on siduv, pane tema isiklik objekt nuku pea sisse ja õmble see kinni.
Seo must lint ümber nuku pea, mis tähendab selle isiku kinnisidumist .
"Mis kahju ei too minu tahtmine sündigu
Käesolevaga ma seon sind kinni (isiku nimi)
Sinu sõnad ei saa mind kahjustada
Sinu mõtted ei riiva mind
Sa ei saa mulle halba teha
Jätka loitsumist , kuni sa tunned võimsust tõusmas endast läbi. Kujutle isikut abituna laimata või verbaalselt ja vaimselt kuritarvitada sind kui sa loitsud.
~ Nüüd kinnisidumisloits ~
Kui sul on nõia või võluri hüüdnimi, kirjuta see väiksele paberitükile. Kui mitte, kirjuta sinna oma täisnimi. Kui sa ei tööta üksi, siis peavad ka teised end paberile kirja panema. Võta steriliseeritud nõel ja torka väike auk ühte oma sõrme ning lase üks tilk verd oma kirjareale. Jällegi, kui rituaalis osaleb veel keegi, siis ka kõigil osalejail tuleb sama teha, kasutades muidugi erinevaid nõelu. Murra paber kokku, pista põlema ja aseta anumasse, mis peaks muidugi olema kuumakindlal pinnal. Mediteerida, vaadeldes leeki, kuniks paber põleb täiesti ära. Jälle, kui töötad grupis, siis ühendage käed ja tunnetage grupimeditatsiooni jõudu. Vabasta ring, täna jumalat ja jumalannat abi ja energia eest. Lähipäevil mata nukk maha nii kaugele kui võimalik.

Loits vaimude väljakutsumiseks


Et näha vaime, vanad Euroopa Grimoired (sortsi nõiaraamatud) soovitavad aloe, pipra, muskuse, raudrohu ja safrani kokkusegamist ja selle põletamist kalmistul. Me saame kohandada seda teistes kohtades (nagu need, milles vaim elas), lisades natuke magusat rohtu või tubakat spetsiaalselt valmistatud viirukisse. Loo viiruk isiku surma aastapäeval, kellega soovid ühendust. Seda siis põletatakse kell 11:00, isiku ohutuse vastu maagilises ringis, mis toetub sümboolsetele punktidele ühendades sing kõiksusega.
Loits vaimu julgustamiseks: "Vaimumaailma valvurid, juhendage mind mu palves, kui nõidumistund on käes, tooge mu sõber, sugulane..._______________ minu juurde. Teised vaimud, kes mind kuulevad, ei ole siia teretulnud. Vaid see , kelle nimi oli ______________ omab õigust siia siseneda.
Korda taotlust kolm korda kahekümne minuti vahega siis oota vaikselt märkide olemasolu. Märkideks on kutsutava lemmiklõhn, või jahe tuul, kardinate ja küünalde võbelemine korrapäratult. Kui oled kindel et, vaim on lliitunud sinuga, ära viida liialt aega. Räägi temaga oma asjad ära ja lase tal minna hüvasti, ja täna valvureid abi eest.
* Suhtlemine ja vaimude mõistmine :
Hoiatus!
Vaimseid üksused ei tuleks kohale nn meelelahutuseks. Kõige parem on pöörduda teadlike, kogenud selgeltnägija poole nõu ja abi saamiseks enne kui võtad midagi rumalat ette.
~ Ajastus ~ kesköö, loojangu ja koidiku vaheline aeg, hilissügis, talv, kuu kaaludes, varjutused, kolmapäev

Raamatu needmine


"nõidade ja võlurite volituste järgi,
sortside ja tarkade tarkuse järgi
kuu Järgi, sest ta liigub läbi nende etappide
Hecate järgi ja kuu faaside järgi,
sfinksi ja ajastute järgi
ma sean needuse nendele lehekülgedele."

Isiku kutsumine

Kutsuda kedagi, kirjuta isiku nimi pärgamendile tuvi vere tindiga. Voldi paber kolm korda ja pane küünlajala alla. süüta valge küünal, mis on "riietatud" rosmariini õlis ning veeretatud kuivades rosmariini lehetedes. Kui sul on isiku pilt, pane see küünla kõrvale. Seisa idas samas öeldes:

"Kui sa oled pöördunud minu poole
tea, et ma omakorda ka sinu,
ning tule mu juurde armastuses

Kui sa oled mõelnud minust
tea, et mina sinust ka
ning tule mu juurde armastuses

Kui sa räägid mu nime
tea, et mina ütlen sinu nime ja teavitan sind
ning tule mu juurde armastuses

(nimi)
(nimi)
(nimi)"
Vajadusel korrata seda toimingut. Ajastus; Kui Merkuur on väljas Kuu kaksikutes, kolmapäeviti. Jäta küünal põlema kuni siin ühele "helistad".

Nõia pudel


Nõia pudel kaitseb nõida kõigest negatiivsusest nii kaua kui pudel püsib maa all. Käesolev loits on oluline osa minu traditsioonides, sest kui oled loonud oma pudeli siis ei ole vaja seada ring kaitset.
Pudeli valmistamine:
- Võta väike purk ja täida see umbes poolenisti teravate esemete nagu nööpnõelad, nõelad, naelad, kruvid jne
- Täida ülejäänud pudeli uriiniga ning võib ka menstruatsioonverega.
- Tihedalt sulgeda
- Kasuta oma athame (kui sul see on), et kaevata auk (veendu, et sul on valitud koht, kus on ebatõenäoline, et see saab häiritud)
- Aseta pudel auku ja kata mullaga

Nõiapudeli koraal


Nõiapudeli loo võib ise vajadusel luua. Usu mind, see tuleb kui sul on seda vaja..
Pentagramm


Kõige olulisem sümbol Nõiduses on pentagramm. Nõia sümbol, kaitse ning positiivne energia.Viis punkti tähistavad maad õhku, tuld, vett ning vaimu. Nõidusesümbol, pentagramm on julge ning põnev avaldus meie kohta siinses universumis. Pentagramm kujutab vana mõistet, mislles võib leida filosoofilise mõtte nii Idas kui Läänes. Ehkki enam kui 8000 aastat vana, on pentagramm siiski kohaldatav meie tänapäeva maailmas.Pentagramm ütleb meile, et meil on võime tuua Vaime Maale, see kehtib igas valdkonnas, praktilises igapäevane tegevuses on samuti vaimne mõte. Võime tuua Vaim Maale teebki meist terviku.

Maa: (all vasakus nurgas) on stabiilsus ning füüsiline vastupidavus.

Tuli: (alumises paremas nurgas) on julgust ja kindlameelsus.

Vesi: (ülemises paremas nurgas) on emotsioonid ning intuitsioon.

Õhk: (ülemises vasakus nurgas) on intelligentsus ja kunst.

Vaim ( tähtsaim punkt) tähistab Kõike ning on jumalik. 
 
...Sest see tõenäoliselt oli siiski loomne rasv. Kristlastel oli tol ajal vaja oli leida viis, et õigustada nõidade tapmisi ning see oli üks viis kuidas nad seda tegid. Iidsed nõiad oleks hõõrunud salvi oma nahale ja heitnud tule ette maha, salv teadaolevalt muutuks nende nahal punaseks ja kiirgaks soojust. Nõiad oleks seega astraalselt reisinud Sabbatitele ja muudele nõidade salajastele koosolekutele. On teateid, et nõiad olid samas ka teadlikud oma füüsilises asukohas toimuvast...
Tagasi üles