...Kuigi väike nõid oskab tuult teha, müristada lasta, punast kivi nõmmelt minema nõiduda, vihma ja rahet välja kutsuda, mis ühele õigele nõiale sugugi raske töö pole, ei meeldi vanadele nõiamooridele, et ta inimestele lausa head tegema on hakanud. Ja mis kõige hullem, ta nõiub ka reedel. Walpurgi ööl Blocksbergi mäel saab selgust, kelle poole vaekauss kaldub....  
 

KUU HETKEL

Kuu on nõidadel kõige olulisem taevakeha . Juhime tema võimu läbi Kuumaagia. Me heidame oma loitse vastavuses tema tsükliga Ta inspireerib ja valgustab meid. On kuujumalad kuid Kuu ise on alati esindatud kui naine. On ju kuugi tsükliline, nagu naised. Kuu on astronoomilistest kehadest meile kõige lähedasem ja seega on tal sügav mõju meile. Kõrgeim energia tekib Täiskuu ajal ja seetõttu see on kõige võimsam aeg maagilises töös.Uus Kuu on järgmine kõige võimsam aeg maagias. Loodan, et leiate teavet sellest leheküljest, abiks oma kuutöös, et leiate armastuse või õige tee elus.

Noor kuu

Noore kuu maagiat saab kasutada kolme ööpäeva jooksul alates uue kuu tekkest. Sobib hästi igasugusteks algusteks.

Täiskuu

Peamised toimingud, mis vajavad lisajõudu.

Kasvav kuu

Armastuse, rikkuse, tervise ja kõge igatsetu aeg.

Kahanev kuu

Kasutatakse kaotamismaagiat, vabastades ennast sõltuvustest, haigusest või negatiivsusest.

Must kuu

Must kuu on aeg vabastada ennast halbadest harjumustest, siduv loits, uurimaks oma tumedamaid tagamaid ja mõista meie viha ning kirgi. Samuti toob õiglust.

Kuumaagia läbi sodiaagi


* Kuu Jääras: Loitsud seotud ametiasutustega, tahtejõu ja taassünniga.

* Kuu Sõnnis: Loitsud seotud armastuse, kinnisvara ja rahaga.

* Kuu Kaksikutes: Loitsud seotud kommunikatsiooni, avalike suhete ja reisidega

* Kuu Vähis: Loitsud seotud kodumaise elu ja austusega Kuu jumalused.

* Kuu Lõvis: Loitsud seotud võimuga teiste üle, julgust, lapse sündi.

* Kuu Neitsis: Loitsud seotud tööhõive küsimustega, tervise ja intellektuaalsed küsimused.

* Kuu Kaaludes: Loitsud seotud kohtuasjade,samuti partnerluse ja kunsti valdkonnas.

* Kuu Skorpionis: Loitsud seotud saladuste, võimu ja psüühilise arenguga.

* Kuu Amburis: Loitsud seotud väljaannete spordi ja tõega.

* Kuu Kaljukitses: Loitsud seotud karjääri, poliitiliste küsimuste ja ambitsioonidega.

* Kuu Veevalajas: Loitsud, mis hõlmavad teadust, vabadust, isiklikku väljendust, probleemide lahendamine, sõprus.

* Kuu Kalades: Loitsud mis hõlmavad muusikat, telepaatiat ja selgeltnägemist.


Kuu faasid


Käesolevas tabelis on noorkuu, esimese veerandi, täiskuu ja viimase veerandi täpsed kellaajad. Kuu faasi protsentides konkreetsel päeval saab teada Kuu efemeriididest.

Fakte kuust


Noorkuu tõuseb alati päikesetõusu ajal.

Ja esimeses kvartalis keskpäeval.

Täiskuu ajal alati tõuseb päikeseloojangul.

Ja viimases kvartalis keskööl.

Kuu tõus toimub umbes 50 minutit hiljem iga päev kui päev enne.Noorkuud ei saa näha, sest valgustatud külg on suunatud Maast eemale. See tekib siis, kui Kuu liinide vahele jäävad Maa ja Päike.Kuu maagiline aed


Mis võiks olla veel-võluvam-kui kasvatada oma Kuu Aed. Austades-Hõbejumalannat kogu tema hiilguses koos aromaatse ja helendava õhtuse aiaga.Suurepärane pakkumine, mis toob samuti teile kasu. Paljud öösel õitsvad lilled on valged nad on ka tugeva aroomiga, mitte kirkavärvilised, et meelitada ligi kahjurputukaid. Kuuaed magamistoa akna all toob aga tuulega teie lahtisest aknast sisse meeldiva aroomi. Istuta mõned mööda ringjoont jäljendamaks Kuud, Nad ei ole kirkavärvilised ja neid valgustab vaid kuu, mis annab kokku maagilise pildi. On võimalik säilitada ja kuivatada lilli, kasutades amulettides, talismanides või oma küünla riietamiseks, lisades värskeid lilli oma spetsiaalsesse õlisse, saate oma erilise õli.NB! ühtegi taime ei tohi enne murda kui on temalt selleks luba küsitud ning ka loa eest tänatud!

Öölilled


*Inglitrompet (Datura innoxia) - See suur trompetikujuline valge õis võib olla väga inspireeriv.

*Kuulill (Ipomoea alba) - Seotud lehtertapp, see iga-aastane taim võib tõusta kuni 10 meetriseks. Tihedalt suletud päeval, tema valged õied rulluvad lahti hämaruses, et vabastada tsitruseline lõhn.

*Kell on neli (Mirabilis jalapa) - see iga-aastane taim hiilgab hilisel pärastlõunal,tihti tähnilist karvapunane, kollane, valge või roosa. Ta kasvab põõsa moodi 3 meetriseks.

*Tääkliilia (​​Yucca filamentosa) need turris õied on kogu päeva avatud, keskööks laseb ta need lonti ning vallandub seebilõhn.

*Õhtune priimula (Oenothera speciosa "Roosad Alusseelikud") see on kiiresti leviv taim, mis levitab õhtuti magusat lõhna. 
 
...Sest see tõenäoliselt oli siiski loomne rasv. Kristlastel oli tol ajal vaja oli leida viis, et õigustada nõidade tapmisi ning see oli üks viis kuidas nad seda tegid. Iidsed nõiad oleks hõõrunud salvi oma nahale ja heitnud tule ette maha, salv teadaolevalt muutuks nende nahal punaseks ja kiirgaks soojust. Nõiad oleks seega astraalselt reisinud Sabbatitele ja muudele nõidade salajastele koosolekutele. On teateid, et nõiad olid samas ka teadlikud oma füüsilises asukohas toimuvast...

Tagasi üles